Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy

W dniu 9.05.2015 r. na torze regatowym Brdyujście odbyły się Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy w wioślarstwie. Wśród 16 klubów, bardzo dobrze spisali się zawodnicy Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego. W konkurencji jedynek juniorów młodszych ponownie bardzo dobrze zaprezentował się Fabian Barański, który odniósł zdecydowane zwycięstwo.

W tej samej konkurencji wystartował także Tomasz Budzyński plasując się na trzeciej pozycji. W biegu dwójek podwójnych juniorów młodszych Fabian Barański płynąc z Mateuszem Nowakowskim również odnieśli zdecydowane zwycięstwo. W konkurencji czwórek podwójnych juniorów młodszych osada WTW Włocławek płynąca w składzie: Kacper Oleszczuk, Tomasz Budzyński, Marcin Ostrowski, Mateusz Nowakowski uplasowała się na drugiej pozycji.

W jedynkach juniorów starszych Sebastian Szymański zdobył brązowy medal, Damian Kruszyński zajął 4 miejsce, Bartosz Jędrzejewski szóste, a Kamil Kurowski 9 miejsce. Również na tych regatach, inauguracyjny start zaliczyli młodzicy Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Czwórka ze sternikiem młodzików płynąca w składzie: Kacper Wojciechowski, Wiktor Jakubas, Łukasz Żmudziński, Damian Burghard i sternik Adam Jakubas zajęła wysokie czwarte miejsce. Natomiast czwórka dziewcząt: Magdalena Szprengiel, Ewelina Rosińska, Kinga Zarzycka, Aleksandra Ziółkowska zakończyła wyścigi na 7 miejscu.